Karşıyaka, Girne Bulvarı Med Vet Veteriner - Hizmetlerimiz
14935
page-template-default,page,page-id-14935,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.3,vc_responsive

Hizmetlerimiz

Teşhis Tedavi

Kliniğimize gelen hastamızın ön muayenesi yapıldıktan sonra gerekli görüldüğü durumda laboratuvar tahlilleri, ultrasonografik muayene, röntgen ve test kitleri yardımıyla kesin teşhis koymaktayız

Cerrahi

Ultrasonografi, röntgen, kan tahlilleri ve çeşitli test kitleri yardımıyla dahili hastalılarımızın tanısını doğru ve hızlı bir şekilde koyabilmekteyiz.

Radyografi

Genel röntgen kullanım alanından farklı olarak; kalça dispilazisi hastalığında özellikle büyük ırk yavru köpeklerde özel çekim tekniğini kullanarak ön tanı koyabilmekteyiz.

Dahiliye

Ultrasonografi, röntgen, kan tahlilleri ve çeşitli test kitleri yardımıyla dahili hastalılarımızın tanısını doğru ve hızlı bir şekilde koyabilmekteyiz.

Doğum

Gebelik teşhisi, pyometra (rahim iltihabı) gibi hastalıkların tanısını ultrasonografik muayene ile koymaktayız. Ayrıca kısırlaştırma operasyonlarınıda yapmaktayız.

Laboratuvar

Hematoloji (Tam Kan Sayımı) 18 parametre
Elisa yöntemiyle yapılan Snap Test kitleri;
Heartworm Disease | Lyme Disease | Anaplasmosis | Ehrlichiosis
SNAP FIV/FeLV Combo Test | FIV/FeLV | Parvo

Biyokimyasal Analizler (Reflatron Cihazı ile)

1-GLUKOZ 2-CHOLESTEROL 3-TRIGLICERIDES
4-BILIRUBIN 5-AMYLASE 6-ALKALINE PHOSPHATASE
7-CREATİN KINAZ 8-CREATININE 9 –GGT 10-GOT
11-GPT 12-HDL-CHOLESTROL 13-HEMOGLOBIN
14-K 15-PANCREATIC AMYLASE 16-UREA 17 –URIC ACID

Ultrasonografi

Dahili hastalıkların teşhisinde, doğum ve gebelik takibinde güvenle kullandığımız bir yöntemdir.

Mikrochip

Koruyucu Hekimlik

Kullandığımız tüm aşılar dünyanın en güvenli ve deneyimli firmalarından soğuk zincir kurallarına uyularak temin edilmektedir. Piyasa aşısı adı altındaki daha ekonomik fiyata satılan ve soğuk zincir kurallarına uyulduğu şüpheli olan tanınmamış firmalara ait aşılar kliniğimizde asla yer alamaz.

Ağız-Diş Sağlığı

Günümüzde oldukca artan ağız diş sağlığı sorunu konusunda da teknolojik yeniliği kullanarak CAVİTRON cihazımızla hizmet vermekteyiz.

Cavitron cihazı ultasonik ses dalgası ile diş minesine zarar vermeden diş taşı ve plakları temizlemektedir.

Pet Market